онлайн казино Украины

День Європи у Чернігові цього року святкують онлайн

В Україні у третю суботу травня відзначається День Європи. Зазвичай до цього свята приурочують чимало масових заходів. Але не цього року.

Цього року виповнюється 70 років з дня проголошення Шуманської декларації – заяви, зробленої міністром закордонних справ Франції Робертом Шуманом. 9 травня 1950 року він ініціював процес європейської інтеграції, запропонувавши об'єднати металургійну і вугледобувну галузі низки європейських країн. Цей день вважається днем народження Європейського Союзу і відзначається у більшості країн ЄС. І також в Україні. Зокрема, у Чернігові.

Та свої корективи у традиції відзначення цього року вніс коронавірус, повідомили у Чернігівськоій облдержадміністрації.

70-ту річницю з дня підписання Шуманської декларації Європа, і Україна в тому числі, відзначає в онлайн-форматі, організовуючи вебінари, відеодебати, онлайн-семінари, присвячені ключовим моментам європейської історії, інтеграції та баченню майбутнього ЄС.

Так, днями у Чернігові в режимі онлайн відбувся традиційний ярмарок «День кар’єри ЄС» за підтримки Представництва ЄС в Україні та Інформаційного центру Європейського Союзу Національного університету «Чернігівська політехніка».

Просвітницькі онлайн-заходи для різних вікових категорій, зокрема тематичні виставки та інтернет-мандрівки до країн Європи, організовують бібліотеки та заклади культури області.

На сайті Державного архіву області у розділі «Європейські архіви» розміщені документи про співпрацю країн – членів ЄС з Чернігівщиною, а також інформація про архіви Австрії, Словенії, Естонії, Іспанії, Угорщини, Італії, Праги.

Перевірити свої знання з даної тематики зможе кожен охочий 19 травня на інтелектуально-розважальній вікторині Game of Minds від Чернігівського обласного молодіжного центру.

  • 0
Добавлено: 18-05-2020, 07:32
0
569

Похожие публикации


Наверх