онлайн казино Украины

Мер Чернігова натякнув, що на Чернігівську ТЕЦ возять вугілля з «ЛНР»

Владислав Атрошенко публічно проголосив питання щодо походження вугілля, яке використовує Чернігівська ТЕЦ.

Він попросив у держави давати вчасні і відверті відповіді щодо найбільш вразливих для суспільства питань. Зокрема – і в енергетичній сфері.

Зокрема, риторично Владислав Атрошенко запитав під час щотижневої наради в мерії про те, чому (на чию користь?) в три рази впало виробництво найдешевшої атомної енергії.

Також міський голова Чернігова задався питанням, звідки у Білорусі, яка офіційно продає паливо для України, вугілля для Чернігівської ТЕЦ.

– Хто є на сьогодні реальним власником Чернігівської ТЕЦ? Коли і за яких обставин були замінені бенефіціари «Технови» (фірма, яка орегдує ТЕЦ. – Прим. ред.)? Не тоді, коли бувшого власника спіймали на вугіллі з «ЛНР»? То чим завершилася ця «пісня» про торгівлю на крові? – перелічив важливі питання Владислав Атрошенко.

– З Білорусі зараз їде на Чернігів вугілля? Не смішно, – резюмував міський голова.

Нагадаємо, в грудні 2019 року з’явилася інформація про те, що СБУ отримала від суду дозвіл на доступ до документів, які мали би допомогти у розслідуванні справи щодо перевезення вугілля з території окупованих Росією районів Донбасу до Білорусі з подальшим експортом до України.

  • 0
Добавлено: 6-05-2020, 08:27
0
454

Похожие публикации


Наверх