онлайн казино Украины

Опалення в чернігівських будинках можуть відключити вже цього тижня

Опалення в будинках Чернігова, за сприятливих погодних умов планують відключити 2 квітня. Головною умовою буде середньодобова температура повітря більше 8 градусів тепла.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради, з посиланням на заступника чернігівського міського голови Андрія Черненка.

За його словами, таке рішення підтримує й міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Проте, якщо температура буде нижчою, то опалення відключать пізніше. Ситуація буде оцінюватись щодня.

Зазначається, що останнім часом міська влада отримує багато звернень від чернігівців, що у квартирах дуже жарко, і в зв'язку з цим просять відключити опалення. Але поруч з цим, зараз карантин, усі діти вдома. Ніхто не зацікавлений у тому, щоб вони мерзли. Тож дата завершення опалювального сезону в чернігівських оселях - це своєрідний компроміс між тими, хто хоче зекономити, і тими, хто сидить вдома на карантині.

Андрій Черненко додав, що питання строків опалювального сезону в медичних закладах міста розглядатиметься окремо. Можливо, що опалення в лікарнях залишать і до 15 квітня.

  • 0
Добавлено: 31-03-2020, 07:56
0
582

Похожие публикации


Наверх