онлайн казино Украины

Чернігівські патрульні відсвяткували четверту річницю служби

Чернігівські патрульні відсвяткували четверту річницю службиЦього дня рівно 4 роки тому 211 чернігівських патрульних присягнули на вірність українському народові та ввечері виїхали на своє перше патрулювання.

Сьогодні підрозділ налічує понад триста співробітників, а його діяльність охоплює не тільки обласний центр. Патрульні несуть службу на автодорозі державного значення, яка пролягає трьома районами.

4 роки – це не одне врятоване життя, чимало розкритих злочинів. А ще слова вдячності і, не будемо лукавити, критика також. Сотні дитячих усмішок і обіймів, і ще багато-багато іншого. Все це – служба в патрульній поліції.

Ми продовжуємо йти вперед – розвиватися, вчитися, бути більш фаховими та професійними. Дякуємо всім хлопцям та дівчатам в однострої, які щодня самовіддано та сміливо оберігають мир та спокій у нашому місті.

Сьогодні під час урочистого шикування начальник управління Андрій Думич вручив подяки та цінні подарунки патрульним, які впродовж усіх цих років сумлінно виконували свою службу. Деяким співробітникам були присвоєні чергові спеціальні звання.

Також привітати особовий склад управління завітали голови облдержадміністрації Андрій Прокопенко та обласної ради Ігор Вдовенко, заступник міського голови Олександр Ломако та очільник головного управління Національної поліції області полковник поліції Едуард Альохін.

  • 0
Добавлено: 20-02-2020, 08:03
0
541

Похожие публикации


Наверх