онлайн казино Украины

На Чернігівщині з робочим візитом перебуває Ганна Новосад

На Чернігівщині з робочим візитом перебуває Ганна НовосадОзнайомитись з особливостями освітньої мережі області на базі Новгород-Сіверського району — мета сьогоднішньої робочої поїздки на Чернігівщину Міністра освіти і науки України Ганни Новосад, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Вона планує оглянути матеріально-технічну базу ряду закладів освіти, зокрема навчально-виховних комплексів у селах Орлівка, Вороб’ївка, Чайкине та Будо-Вороб’ївська (філія Чайкинського навчально-виховного комплексу).

Завітає Ганна Новосад і до загальноосвітніх шкіл у селах Стахорщина та Грем’яч, а також Новгород-Сіверської державної гімназії імені К. Д. Ушинського.

Під час робочого візиту Міністр освіти і науки зустрінеться з керівниками місцевих органів управління освітою Чернігівської області для обговорення нагальних питань реформування галузі.

Наразі Ганна Новосад уже ознайомилася з перспективою створення опорного закладу освіти на базі Авдіївської загальноосвітньої школи, що в Сосницькому районі.

  • 0
Добавлено: 11-02-2020, 07:35
0
485

Похожие публикации


Наверх