онлайн казино Украины

У Микитася при обшуках знайшли 6 елітних авто

У Микитася при обшуках знайшли 6 елітних автоЗа результатами обшуків у народного депутата 8 скликання Максима Микитася слідчі ДБР виявили шість елітних автомобілів, на них накладено арешт.

Про це повідомила прес-служба ДБР сьогодні, 21-го грудня.

"За результатами обшуків у народного депутата України 8-го скликання слідчими теруправління ДБР, розташованого у місті Києві, виявлено шість елітних автомобілів. Ухвалою Печерського районного суду міста Києва на них накладено арешт".

У ДБР нагадали, що 11 грудня відбулися санкціоновані обшуки за місцем реєстрації та проживання народного депутата 8-го скликання. Слідчі дії відбувалися в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливої легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом в сумі понад 200 мільйонів гривень.

За попередніми даними слідства, у 2016 році народний депутат здійснив підробку документів, зокрема договору купівлі-продажу цінних паперів та корпоративних прав із громадянами. Відомості про факт вчинення таких фінансових операцій та отримання у зв’язку із цим доходу були внесені до декларації кандидата у народні депутата 8-го скликання.

11 грудня слідчі ДБР у Києві провели санкціоновані обшуки за місцем проживання народного депутата 8-го скликання.

  • 0
Добавлено: 23-12-2019, 08:20
0
561

Похожие публикации


Наверх