онлайн казино Украины

До дня ЗСУ у Чернігові нагородили кращих військовослужбовців і вшанували полеглих Героїв

До дня ЗСУ у Чернігові нагородили кращих військовослужбовців і вшанували полеглих ГероївВ Чернігівському гарнізоні відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Збройних Сил України. Вони пройшли у три етапи: покладання квітів полеглим, нагородження Героїв і концерт для військовослужбовців, волонтерів та їх родин.

Під урочисті звуки Державного Гімну та траурні композиції Військового оркестру обласного філармонійного центру та під залпи військового салюту, керівники області, командири військових частин, військовослужбовці і мешканці міста вшанували полеглих Героїв – Захисників України, поклавши квіти й гірлянди до Братської могили загиблим під час Другої Світової війни та Меморіалу полеглим учасникам АТОООС.

Нагородження кращих військовослужбовців відбулось у приміщенні обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка. Під внесення бойового прапору та Гімн України нагородження здійснили тимчасово виконуючий обов'язки Командувача оперативного командування "Північ" генерал-майор Василь Осипчук та його перший заступник, тво начальника штабу полковник Олександр Афанасьєв.

На сцені урочистої зали нагороди від Командувача оперативного командування отримали військовослужбовці і волонтери Чернігівського гарнізону. Грамоти і нагороди від Командувача Сухопутних військ були також вручені тут. Загалом же з нагоди свята в підрозділах оперативного командування заохочено більше 300 кращих військовослужбовців.

Військовослужбовці отримали нагороди також від голови Чернігівської обласної державної адміністрації Андрія Прокопенка, голови Чернігівської обласної ради Ігоря Вдовенка, Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.

  • 0
Добавлено: 6-12-2019, 08:11
0
843

Похожие публикации


Наверх