онлайн казино Украины

Десна у насиченому поєдинку вирвала у Миколаєва путівку в чвертьфінал Кубку України

Десна у насиченому поєдинку вирвала у Миколаєва путівку в чвертьфінал Кубку УкраїниВ рамках 1/8 фіналу Кубка України Миколаїв на своєму полі приймав Десну. Представник Першої ліги відкрив рахунок вже на 17-й хвилині зустрічі, але вже через 2 хвилини чернігівський клуб відновив паритет.

На перерву команди вирушили з рахунком 1:2. У другому таймі Миколаїв знову забив, але Десна миттю відповіла на цей гол і вийшла вперед. У доданий час чернігівський клуб забив ще один м'яч, встановивши остаточний рахунок поєдинку.

Миколаїв - Десна 2:4.

Голи: Сондей, 17, Войцеховський, 60 - Картушов, 19, Філіппов, 32, 63, Калитвинцев, 90 + 1.

Миколаїв: Крюков, Семенов (Ковальов, 63), Бугай (Берко, 79), Кравченко, Панасенко (Войцеховський, 54), Березянський, Вітенук, Кушніренко, Рогозінський, Попов, Сондей.

Десна: Литовка, Єрмаков, Домбровський, Філіппов, Картушов, Мостовий, Конопля, Старенький (Калитвинцев, 67), Імереков, Д. Фаворов, Богданов (А. Фаворов, 73).

Попередження: Кравченко, Берко - Богданов, Домбровський, Картушов.

Видалення: Кравченко, 90 + 1 (друга жовта картка).