онлайн казино Украины

«Чернігівгаз» виборов ІІ місце у півфіналі Всеукраїнського конкурсу діагностики газогонів

«Чернігівгаз» виборов ІІ місце у півфіналі Всеукраїнського конкурсу діагностики газогонівНаприкінці червня в Білій Церкві розпочався півфінал ІІ-х Всеукраїнських змагань фахівців груп комплексного приладового обстеження газопроводів.

За звання кращих діагностів Центрального регіону змагалися газовики з 7 областей. За результатами конкурсу «Чернігівгаз» посів ІІ місце.

Позмагатися в професійній майстерності до Білоцерківського відділення «Київоблгазу» прибули 7 команд з Центрального регіону. В перший день відбіркового туру свою вправність та вміння показали бригади «Чернігівгазу», «Житомиргазу», «Хмельницькгазу» і «Черкасигазу».

У підсумку дводенних змагань команда АТ «Чернігівгаз» посіла ІІ місце, отримавши результат 599 балів. За результат 647 балів золото дісталося бригаді з АТ «Чернівцігаз», а бронза – АТ «Миколаївгаз», який набрав 584 очки.

Конкурсна комісія оцінювала учасників за п`ятьма критеріями. Три з них – практичні завдання на спеціально облаштованих майданчиках. Фахівцям потрібно було показати профмайстерність у проведенні комплексного приладового обстеження підземних та надземних мереж і технічному обстеженні газопроводу в шурфі. На кожен вид робіт давалося по 40 хвилин. Крім того, на загальну оцінку команди впливав рівень укомплектованості приладами автомобіля та його оснащеність, вміння вправлятися з спецобладнанням, а також знання теорії.

Умови конкурсу були максимально наближені до щоденної роботи фахівців-діагностів. Озброєні сучасною технікою, в стислих часових рамках, вони виконували завдання, працюючі в команді. В арсеналі групи прилади, що призначені для виявлення витоків на газопроводах, такі як газоіндикатор «Variotec», течешукач-сигналізатор «Варта», який звуком сповіщає фахівця: тут є витік газу.

«Повна комплектація спецавтомобіля дільниці КПО складається з 27-ми пунктів. Наші основні помічники – це трасошукачі, течошукачі, контрольно-вимірювальні прилади. До того ж, в наявності мають бути засоби для шпилькування ґрунту, слюсарні інструменти, засоби індивідуального захисту, спецодяг, а також попереджувальні знаки, аптечка та інші необхідні речі», - розповідає член журі - старший майстер групи КПО «Чернігівгазу» Олександр Барикін.

Окрім Центрального регіону, проміжні тури проходитимуть у Західному та Східному регіонах. Три кращі бригади фіналістів, із 21 газорозподільної компанії, змагатимуться за першість 31 липня в Івано-Франківську.

  • 0
Добавлено: 20-07-2019, 07:55
0
585

Похожие публикации


Наверх