онлайн казино Украины

СБУ закликає мешканців та гостей Чернігівщини бути пильними

СБУ закликає мешканців та гостей Чернігівщини бути пильнимиПеред проведенням майбутніх виборів до Верховної Ради України СБУ закликає мешканців і гостей Чернігівщини бути уважними й обережними.

Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації: – про підготовку до скоєння терористичних актів, зазіхання на життя державного чи громадського діяча, а також суб’єктів виборчого процесу;

– про факти зазіхань на суб’єктів виборчого процесу, виборчі штаби, окружні чи дільничні виборчі комісії; – про злочини проти виборчих прав і свобод громадянина, передбачені статтями 157-160 Кримінального кодексу України. Про це повідомили у пресгрупі управління СБ України в Чернігівській області. У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися за телефоном «гарячої лінії» управління СБУ в Чернігівській області – (0462) 676-208, або скористатися електронною скринькою usbu_chg@ssu.gov.ua. Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується. - повідомляє Челайн.

  • 0
Добавлено: 18-07-2019, 08:10
0
547

Похожие публикации


Наверх