онлайн казино Украины

Мешканці розваленого гуртожитку можуть «гостювати», де розселені, до переможного кінця

Мешканці розваленого гуртожитку можуть «гостювати», де розселені, до переможного кінця12 грудня виповнився один рік відтоді, як у Чернігові на вул. Попудренка, 16 стався обвал стіни будинку.

Міська влада відповідно до чинного законодавства зробила все необхідне для ліквідації наслідків цієї аварії.

На даний час вже проведені всі необхідні підготовчі процедури: обстеження будинку з метою встановлення ступеню руйнування й можливості його відновлення, затверджений проект та його експертиза, визначений переможець відкритих торгів. Затримка тільки за тим, що ця будівля юридично має статус речового доказу в кримінальній справі, яка розглядається Новозаводським районним судом. Для початку відновлювальних робіт потрібен дозвіл суду.

Обстеження пошкодженого будинку проводив Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, проект виконував НДП «Проектреконструкція», його експертизу – ТОВ «Сіверексперт».

Згідно з розробленим проектом передбачено відновлення зруйнованої частини будівлі, посилення несучих конструкцій, будівництво скатної покрівлі, заміна внутрішніх систем каналізації, водопроводу та ряд інших робіт.

У річницю пошкодження гуртожитку виконавчий комітет Чернігівської міської ради прийняв рішення щодо укладення договорів на 2018 рік з установами та організаціями, які є балансоутримувачами гуртожитків, на тимчасове проживання потерпілих з будинку №16 по вул. Попудренка в м. Чернігові до вирішення питання відновлення будинку. Від імені виконавчого комітету Чернігівської міської ради договори підписуватиме заступник міського голови - керуючий справами виконкому Сергій Фесенко. У наступному році всі мешканці пошкодженого будинку безперешкодно проживатимуть у наданому містом тимчасовому житлі до відновлення будинку по вул. Попудренка, 16.

Крім того, 31 жовтня виконком продовжив на наступний рік термін дії ордеру на тимчасове житло (однокімнатна квартира) Світлані Акуленко – матері молодої жінки, яка загинула при руйнуванні будинку.

За даними Управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради, 162 мешканця пошкодженого будинку (всі, хто потребував) наразі проживають у чотирьох гуртожитках навчальних закладів міста.

Усі кімнати у цих гуртожитках відремонтовані, облаштовані додатковим обладнанням у приміщеннях загального користування. Крім того, переселенці сплачують тільки вартість комунальних послуг, а орендна плата за проживання щомісячно оплачується з міського бюджету.

  • 0
Добавлено: 15-12-2017, 08:18
0
631

Похожие публикации


Наверх