онлайн казино Украины

Пасічник і Норов – почесні громадяни Чернігова

Пасічник і Норов – почесні громадяни ЧерніговаЧернігівська міська рада присвоїла звання «Почесний громадянин міста Чернігова» ПАСІЧНИКУ Василю Івановичу і НОРОВУ Олександру Олександровичу (посмертно).

Таке рішення депутати затвердили під час засідання 22 сесії міської ради 17 серпня.

Як повідомлялося раніше, звання Почесний громадянин міста Чернігова є найвищою відзнакою територіальної громади міста Чернігова, присвоюється громадянам України та інших держав, які своєю професійною та громадською діяльністю зробили вагомий внесок у розвиток міста, що сприяло піднесенню його авторитету як на державному, так і на міжнародному рівні.

Право присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова» відповідно до Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова» належить виключно міській раді.

Пропозиції, пов'язані з присвоєнням такого звання, розглядаються спеціально утвореною Комісією 1 раз на рік, після чого міський голова вносить дане питання на розгляд депутатів Чернігівської міської ради.

ПАСІЧНИК Василь Іванович – директор Чернігівського обласного центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів – за видатні заслуги в галузях охорони здоров'я та соціального захисту.

НОРОВ Олександр Олександрович – старший викладач кафедри соціальної педагогіки Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, художній керівник Чернігівського міського молодіжного народного театру "Ілюмінатор" – за видатні заслуги в галузях культури, виховання та освіти. Звання "Почесний громадянин міста Чернігова" присвоєне посмертно.

  • 0
Добавлено: 19-08-2017, 09:06
0
837

Похожие публикации


Наверх