онлайн казино Украины

Міськрада Чернігова буде друкуватися у Сухомлина

Міськрада Чернігова буде друкуватися у СухомлинаВід сьогоднішнього дня і принаймні до кінця року офіційне оприлюднення регуляторних актів Чернігівської міської ради буде здійснюватися в газеті «Чернігівські новини: Сім днів».
Видання визначене в ході процедури закупівлі послуги у відкритій електронній системі публічних закупівель «ProZorro».
Договір «Про надання послуг з висвітлення діяльності органу місцевого самоврядування друкованим засобом масової інформації» між Чернігівською міською радою та підприємством-видавцем газети підписаний та оприлюднений на сайті «ProZorro» вчора, 8 вересня. За правилами системи «ProZorro», оприлюднення договору є завершенням процедури закупівлі.
Офіційна публікація регуляторних актів буде здійснюватися на платній основі за рахунок коштів міського бюджету. Оплата буде здійснюватися за фактично використану кількість кв. см газетної площі.
У результаті конкурсного підходу до закупівлі вдалося добитись ціни, яка є значно меншою, аніж звичайна ціна рекламної площі в друкованих виданнях міста Чернігова.
Очікується, що такий підхід до витрачання бюджетних коштів за розміщення нормативно-правових актів органу місцевого самоврядування у друкованих ЗМІ дозволить чернігівській громаді економити по кілька сотень тисяч гривень на рік.

Добавлено: 10-09-2016, 10:08
0
0

Похожие публикации


Наверх