онлайн казино Украины

Ukrainian Fashion Show by UaModna в Чикаго

Ukrainian Fashion Show by UaModna в Чикаго21-го червня в Чикаго (штат Іліноїс, США) відбудеться «Ukrainian Fashion Show 2015» - це щорічний показ колекцій українських дизайнерів в США, який організовується креативною агенцією «UaModna».
Це вже третій показ українських дизайнерів в Чикаго, головна ціль якого представити роботи українських дизайнерів/брендів американському колу клієнтів, а також найбільшій українській діспорі в Америці.
Цьогорічна локація заходу - Ukrainian Institute of Modern Art, яка вміщає до 400 осіб і оформлена вишуканими предметами мистецтва. Шоу презентує нові українські імена в фешн індустрії.
Свою участь уже підтвердили:
Альона Сереброва (Київ) – українська дизайнерка, учасниця Ukrainian Fashion Week, «Volvo-Неделя моды в Москве», постійна учасниця Салону WHO'S NEXT Prêt-à-Porter Paris. Український бренд «Serebrova» представлений не тільки в Україні, але також у бутіках Європи та Азії.
Анастасія Іванова (Київ) – українська дизайнерка, власниця бренду «Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova», випускниця найпрестижнішої школи дизайну в світі - Instituto Marangoni Paris, постійна учасниця Ukrainian Fashion Week.
Наталія Коваль (Нью-Йорк) - українська дизайнерка, студентка Нью-Йоркського інституту моди і технологій, її сукню вдягнула перша леді США Мішель Обама під час семінару моди Fashion Education Workshop.
Лєна Васенко (Івано-Франківськ) – український дизайнер-модельєр, шила сукні для Анни Заячківської («Міс Україна 2013») для конкурсу «Міс світу 2013».
«Синій Льон» (Дніпропетровськ) – український бренд одягу, мпеціалізується на пошитті українських традиційних тканинах виробів. За 10 років роботи «Синій льон» був відзначений безліччю нагород і сертифікатів.
Фото та відеозвіти, а також постійні оновлення події можна переглянути на офіційній Facebook сторінці заходу та сайті «UaModna».
Запрошуємо до співпраці та висвітлення представників місцевих, українських та канадські мас-медіа. Також запрошуємо відвідати «Ukrainian Fashion Show by UaModna» представників фешн індустрії Чикаго, редакторів модних видань, організаторів різноманітних шоу, власників модних бутів та фешн-блоггерів.
Ви будете приємно вражені колекціями українських брендів та отримаєте позитивні враження від перегляду фешн-шоу!
Довідка. Інформація про попередні покази:
- UKRAINIAN FASHION SHOW 2014 BY UA MODNA
- UKRAINIAN FASHION SHOW: ЯК ЦЕ БУЛО!
За додаткової інформацією звертайтеся в будь-який час:
Україна +38 (066) 447-2456; США +1 (773) 503-9391;

Добавлено: 9-06-2015, 14:00
0
0

Похожие публикации


Наверх