онлайн казино Украины

«Дорога до храму душі»

«Дорога до храму душі» Форум міжкультурного діалогу «Дорога до храму душі» відбувся 3 грудня в актовій залі ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка з ініціативи Міністерства культури України та Міжнародної освітньо-культурної Асоціації.
Від імені Міністра культури України Михайла Кулиняка присутніх привітала голова Міжнародної культурно-освітньої Асоціації Любов Горват.
У концертній програмі — яскравому розмаїтті пісень та танців національних культур різних народів, які населяють Україну, виступили народний артист України Олег Марцинківський, заслужена артистка України, заслужена діячка культури і мистецтв Польщі Ірена Захарко, професійні та творчі колективи закладів культури міста. Особливо хочеться відмітити виступи зразкового хореографічного колективу “Журавка” Чернігівської школи мистецтв при музичному училищі імені Л.М. Ревуцького та викладача вишу, музиканта-віртуоза Андрія Терещенка. Глядачі та студенти своїми оплесками радо підтримували виступаючих.
Форум відбувся у форматі культурного діалогу «Дорога до храму душі». Різні культури були представлені національними танцями та піснями, що внесли неповторний колорит у проведення вечору.

Добавлено: 5-12-2012, 11:02
0
0

Похожие публикации


Наверх