онлайн казино Украины

Надзвичайна ситуація: через обвал на каналізаційному колекторі частині міста можуть обмежити водопостачання

Сьогодні в Чернігові на вулиці Самоквасова, біля будинків №№ 11-12, в мікрорайоні Шерстянка, був виявлений обвал склепіння великого самопливного колектору діаметром 700 мм.

Провал дуже великий – за оцінками фахівців, вимито близько 20 куб. м ґрунту. Залізобетонний коллектор був побудований у 1972 році й відпрацював уже всі передбачені терміни. Саме ця ділянка колектору – від ЗАЗу до вул. Ушинського – через свій стан давно потребує заміни.

Місто Чернігів давно підготувало проєкт цієї заміни і три роки поспіль зверталося за коштами на його реалізацію до ДФРР, але цей проєкт не підтримували.

Зараз на місці аварії працюють підрозділи КП «Чернігівводоканал». Аварійна ділянка розрита, але весь обсяг пошкоджень ще продовжують встановлювати, оскільки він може бути більшим за виявлений одразу.

На ніч роботи призупинені, територія розкопу огороджена. Поки що пошкоджений колектор продовжує працювати, але якщо руйнування прогресуватиме, то для зменшення кількості стоків у колекторі доведеться обмежувати водопостачання у значній частині міста.

А саме, на території від обласної лікарні до ЗАЗу, від ЗАЗу до Масанів (включно з ними), Старої і Нової Подусівки і частини мікрорайону Шерстянка. Саме ці райони мають водовідведення через пошкоджений колектор.

  • 0
Добавлено: 16-06-2020, 08:03
0
493

Похожие публикации


Наверх