Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
Що купуєм і по чому за бюджетні гроші?Громадська організація «Молодь – XXI століття» презентувала 24 липня перші результати проекту «Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель».

Про це говориться у прес-релізі організації на адресу „Високого Валу” www.svoboda.fm

Діяльність у рамках проекту здійснюється на підставі статей Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Моніторинг проводиться у Чернігівській області, а саме увага проекту зосереджена на Чернігівській обласній державній адміністрації, Чернігівській та Прилуцькій міських радах, Бахмацькій, Бознянській, Варвинській, Прилуцькій, Сосницькій державних адміністраціях.

Перші надіслані запити стосувались реєстру державних закупівель на їх утримання та забезпечення потреб, а також програм, які існують та об’ємів їх фінансування.

«Оскільки метою проекту є проведення комплексного моніторингу та контролювання процесу використання державних закупівель, то ми ретельно досліджуєм використання коштів і про всі факти нашого моніторингу ми постійно повідомлятимемо в ЗМІ, - заявила голова ГО «Молодь – XXI століття» Тетяна Громова, - це правильно, щоби всі мали право знати куди витрачаються державні кошти».

Також Тетяна Громова наголосила, що під час реалізації проекту важливо не лише провести сам моніторинг. Чи не найголовніше – стимулювати людей, щоб вони самі цікавилися у органів влади щодо розподілу і витрачання державних коштів.

З отриманих відповідей можна назвати програму «Культура і мистецтво м. Чернігова 2011-2015 роки» заплановано витратити 24,3млн.грн, а на даний момент витрачено 13,2млн.грн. Також цікавий факт – у 2012 році м. Чернігів на розвиток туристичної галузі запланував витратити 61,431 тис.грн. Це в рік проведення євро 2012. У 2011 році на ці ж потреби було витрачено 112,620тис.грн., тобто майже вдвічі більше.

Один з перших пунктів по втратам по всій області займає програма оздоровлення та відпочинку дітей.

В Чернігівській обласній адміністрації у 2012 році не здійснювалося фінансування таких програм:

Програма розвитку фізичної культури і спорту,
Програма підтримки Параолімпійського та Дефлімпійського руху, фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів,
Програма будівництва, реконструкції, капітального ремонту та утримання спортивних споруд,
Програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу,
Обласна програма „Спортивний майданчик”.

Як зазначив експерт проекту С. В.Старченко: «Цікавим є також факт витрачання коштів у Борзнянському районі. Однією з найбільш затратних виявилась Районна Програма фінансової підтримки Борзнянської організації ФСТ " Колос". У 2012 році на це передбачено 110тис. грн. Для порівняння Програма розвитку фізичної культури та спорту в усьому Борзнянському районі на 2012 рік фінансується в обсязі 60тис. грн., а програма "Поліпшення умов проживання малозабезпечених сімей та одиноких громадян на 2011 - 2015 роки" отримала аж 10тис. грн.»

Організатори також зазначили, що узагальнені результати моніторингу в усіх областях, де здійснюється проект можна буде ознайомитися на початку серпня.

Нагадаємо, що проект реалізується Центром політичних студій та аналітики в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа та завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Реалізатором проекту в Чернігівській області є ММГО «Молодь – XXI століття».

Источник:  http://svoboda.fm/

   31-07-2012, 12:15   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.