Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Политика   Автор: vadimklose   
Янукович: Проголошена нами політика позаблоковості не передбачає самоізоляціюПро це заявив Президент України Віктор Янукович, виступаючи на засіданні Комітету з реформування і розвитку Збройних сил України та оборонно-промислового комплексу.

"Проголошена нами політика позаблоковості не передбачає самоізоляцію від процесів зміцнення регіональної і загальноєвропейської та глобальної безпеки", — сказав він.

За словами Віктора Януковича, у сучасному світі Україна повинна знаходити своє місце.

"Усе інше, будь-яка ізоляція — це самогубство", — сказав глава держави.

Він підкреслив, що Україна і надалі буде розвивати тісні партнерські відносини з країнами Європейського Союзу, Росією, США, Китаєм, країнами СНД, іншими сусідніми державами, з НАТО, іншими міжнародними організаціями, у тому числі ООН та ОБСЄ.

Підтвердив Віктор Янукович і подальшу участь України у міжнародних заходах по врегулюванню криз, у миротворчих, антитерористичних, антипіратських діях, а також у діяльності по контролю за озброєнням.

Президент спрогнозував, що у найближчій перспективі збройні конфлікти у безпосередній близькості до українських кордонів є малоймовірними. Водночас Збройні сили України змушені бути надійним щитом, здатним протистояти будь-якій небезпеці для держави.

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?yanukovich_progoloshena_nami_politika_pozablokovosti_ne_peredbachaye_samoizolyatsiyu&objectId=211322

   20-04-2012, 13:29   Просмотров: 623    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.