Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
На чернігівському управлінні освіти найбільше заробляють представники БПП та «Наш край»Представники Всеукраїнського руху проти політичної корупції "Під контролем проаналізували закупівлі управлінням освіти Чернігівської міської ради з 1 квітня по 31 липня 2016 року. Одночасно з цим вивчали, представники яких партій заробляють на управлінні освіти.
Аналізу підлягали всі товари та послуги, які оплачувались управлінням освіти ЧМР, окрім заробітної плати працівників, профспілкових внесків, послуг медогляду працівників, послуг компаній монополістів, а саме компанії "Укртелеком", послуг "Укрпошти", оплату електроенергії, газопостачання та водоканалу, розповів представник Всеукраїнського руху проти політичної корупції “Під контролем” Сергій Старченко.
Витрати управління освіти Чернігівської міської ради, за виключенням вищеперерахованих послуг, склали більше 17,5 млн грн, з яких на сплату послуг харчування піиіпо більш 10,7 млн грн. Наведемо топ 10 підприємств, які отримали найбільше грошей від управління освіти Чернігівської міської ради. ПАТ "Базис" отримало 4,8 млн грн. за надані продукти харчування.
Керівником цього підприємства є Склярець Андрій Вікторович. Комунальне підприємство "Шкільне" - 3,3 млн грн.
Його очолює Тертілов Андрій Миколайович, який на останніх виборах 2015 року балотувався в депутати Чернігівської міської ради від партії БПП.
ТОВ "Переяслав-Молпродукт" заробило 1,6 млн грн за надані продукти харчування. Підприємство зареєстроване на двох співвласників: Башмак Василя Логвіновича та Пироговського Олександра Юрійовича - члена партії "Наш край", який йшов до Київської обласної ради в 2015 році.
ТОВ "Руок" за капітальний ремонт приміщення з заміною вікон заробило 1,4 млн грн. Це те саме товариство, яке отримало позицію "Зрада тижня" по версії системи ProZorro. Його засновники Андрієш Дмитро Сергійович, Пузема Володимир Вікторович та Степанов Андрій Ігорович, що зареєстровані за адресою: Москва, Можайський район. Російська Федерація. ТОВ "НЕП" ЛТД, продаючи управлінню освіти кухонне обладнання, заробило 1.3 млн грн. Це підприємство належить Аверченко Сергію Миколайовичу - депутату Чернігівської міської ради 6-го скликання та народному депутату України 7-го скликання від політичної партії Удар.
Приватне торгівельно-виробниче підприємство "Вікнолюкс" лише авансових платежів за капітальний ремонт приміщення з заміною вікон та дверей вже отримало 846 555 грн. Це підприємство вже фігурувало в скандалах з підробленими документами, і все одно управління освіти довіряє свої кошти керівнику підприємства "Вікнолюкс" Цветову Сергію Анатолійовичу. За продаж емалі та екогіпсу ПП "Виробничо-комерційна фірма "Оптіма' заробило близько 460 тис. грн. Його керівник Мінін Олександр Олександрович балотувався до Деснянської районної у м. Чернігові ради в 2015році від партії "Блок Петра Порошєнко "Солідарність".
ТОВ "Наша Булочка" надала продуктів харчування на 436 тис. грн. Його співвласниця Коваленко Оксана Володимирівна балотувалась в 2015 році до Чернігівської міської ради від Аграрної партії України. Фірма "МЖК-Сервіс", як і "Вікнолюкс", лише авансових платежів за капітальний ремонт із заміною вікон та вітражів заслужила близько 350 тис.грн.
Керівник фірми Желдак Ігор Леонідович - чинний депутат Чернігівської міської ради від партії "Наш Край".
ТОВ "Епіцентр" за вибраний період заробило близько 327 тис. грн. Його співкерівниця, Герега Галина Федорівна - вже встигла побувати і заступником Київського міського голови, і, після відставки Л.М.Черновецького, виконуючим обов'язки Київського міського голови.
А її чоловік та співвласник ТОВ "Епщентр" Герега Олександр Володимирович був народним депутатом 7-го скликання від "Партії регіонів". Ось такі представники політичних партій заробляють на послугах управлінню освіти Чернігівської міської ради. Нагадаємо, що з 1 серпня 2016 року для всіх замовників починає працювати закон "Про публічні закупівлі" і всі товари та послуги від 50 тис. грн до 200 тис. гри і роботи від 50 тис. грн. до 1,5 млн грн. повинні проводитись в системі ProZorro або викладати звіт в ProZorro.
Товари та послуги від 200 тис. грн і роботи понад 1,5 млн грн повинні проводитись тільки через систему ProZorro. Чи зміниться після цього наш рейтинг? Подивимось. Активісти руху "Під контролем" і надалі здійснюватимуть моніторинг виділення бюджетних коштів на освіту.

   25-08-2016, 09:27   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.