Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Думки вголос. Депутати і Сесії.Та, що відбулась обласної і, та, яка не відбулась міської рад, підтвердили мій передвиборний прогноз про те, що якісно нового депутатського корпусу ми не отримаємо.
У першому випадку (Облрада) підтвердженням сказаного є вирішення організаційних питань, у другому (Міськрада) - небажання / невміння депутатів і нового мера почати свою роботу.
Приклад старших товаришів (народних депутатів України), які поставили політичну доцільність вище Закону, надихнув місцевих політичних божків ... і вони вирішили продемонструвати свої можливості новообраному міру. Про нас, виборців, мешканців міста, вони вже й забули. Адже свою роботу ми виконали. Ну а їм, новообраним, зовсім не обов'язково починати роботу - першу сесію. Вони адже ПОЛІТИКИ !!!
“Політика” !!, відкрийте Закони “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про статус депутатів місцевих рад” та ПРОЧИТАЙТЕ їх !! Дізнайтеся, хто ви є насправді (статус), і чим повинні займатися. Ваша балаканина набридла ще під час кампанії. Подивіться навколо. І займіться роботою, тієї яку ви обіцяли, і на виконання якої вас найняли виборці / жителі міста.
Що стосується нового мера, то нові події тільки підтвердили абсолютну безпорадність його так званої команди. Її просто у нього немає, що підтвердили вибори і його власна самовпевненість. А сьогодні, ще й небажання робити відповідні висновки. Адже саме він обіцяв, за добу після виборів, створити більшість і почати роботу. Ну і…. Де його команда: юристи, радники, технологи, друзі народні депутати, ОПОРА, КВУ ....
Зібрати першу сесію, звичайно не обов'язок новообраного мера. Однак у такій ситуації він міг би продемонструвати свої управлінські можливості. Благо і Закон це дозволяє ... Хоча варто подумати / прорахувати, а чи вигідно буде йому, з урахуванням такого початку, піти цим шляхом. Адже є й інший спосіб переконливого примусу новообраних депутатів прийти і зареєструватися в залі ... Але для цього треба включати мізки, а не амбіції ...
Мені ж залишається тільки в черговий раз процитувати чудовий афоризм Уїлла Роджерса: “Після виборів і після одруження рідко отримуєш те, що хотів”.

   4-12-2015, 09:58   Просмотров: 196    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.