Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: События Чернигова    Автор: Administrator   
Трагічні події у Крутах«Стримайте сльози... Бо ж ті, котрих ви ховаєте, доступили найвищого щастя — вмерти за отчизну! Їх слава і вдячна пам’ять про них житиме з нашою свободою разом, серед народу нашого однині і довіку!»
Михайло Грушевський (з виступу у день перепоховання).
16 (29) січня 1918 року недалеко від залізничної станції, поблизу селища Крути три сотні студентів стали на заваді 4-тисячній армії Михайла Муравйова. Бій, який тривав 5 годин призупинив наступ більшовиків на Київ. Хоча вирішального значення для перебігу військових дій бій під Крутами не мав, у свідомості сучасників і в пам’яті наступних поколінь ця подія набула дуже важливого значення ставши яскравим символом героїзму та самопожертви української молоді в ім’я своєї Батьківщини.
Нажаль з того часу змінилось багато чого, а особливо змінилась думка українців. Тепер кожен стоїть сам за себе, немає братської допомоги, відсутнє співчуття один до одного. Такий знаменний день деякі люди хочуть використати як спробу провокації для дестабілізації ситуації в державі. Використати цю дату для власної вигоди, власного збагачення, але ж так не можна! Не можливо використовувати дату жалю. Треба відновлювати козацький дух! Як ті студенти проти багатотисячної армії , об’єднаймося за ради нашої держави, заради самих нас та наших дітей!
В історії Нашої Незалежної держави відбулось багато подій, в котрих українська нація підвергалась гніту з боку окупантів та загарбників. Багатьма роками існувало знущання над нами, але ж ми об’єднались і сказали всім – Досить!!! Більше Україна не терпітиме знущань над собою, більше не буде окупації та підкорення. Прийшов час вставати з колін!
Сьогодні як тоді нам потрібне духовне єднання, єднання всього українського народу на боротьбу з новим загарбником! Згадаємо історію, встаньмо з колін та заявимо всьому світу, що ніхто крім нас не має права на цю священну землю! Полишимо внутрішні чвари, об’єднаємося на боротьбу, бо ніхто крім нас! Хочеш змінити світ – почни з себе!

   28-01-2016, 14:35   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.