Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Главные новости Украины, Региональные новости   Автор: vadimklose   
Ющенко у Чернігові: Така опозиція – то «троянський кінь»Віктор Ющенко Президент України (2005-2010 рр.) відвідав Чернігів 25 вересня у рамках передвиборчого туру.

Лідер партії «Наша Україна» говорив про мову, економіку, опозицію та хто кого зрадив.

- Нас, як українців серйозно опустили. Нам закидають теми, які «розводять». А сучасна влада і опозиція тягнуть кожен в свою сторону. А що робити українцям? – наголосив Віктор Андрійович.

Щоб передати атмосферу спілкування з Президентом, наведу його думки з приводу ключових позицій, питання сучасного українського політикуму та становища українців.

Про передвиборчі змагання

Сама виборча система – це безглуздя. Наш депутатський імунітет дозволяє приводити до влади злочинців, що мають одну чи дві судимості, яких тоді цей імунітет захищає. Закритість виборчих списків цьому сприяє. Після 5-го номера проходять люди, які не поділяють національних цінностей українців.

Про Регіони і Батьківщину

І Партія регіонів і Батьківщина – партії безідейні, неукраїнські сили. Вони авторитарні, люблять економічне адміністрування.

Опускати все українське – це стиль Регіонів. Стиль Батьківщини – маніпулювати українським. Така опозиція як «троянський кінь».

Про Об’єднану опозицію

Мені не зрозуміле таке об’єднання. Як можна говорити, що об’єднали всіх. Коли об’єднали партії з нульовим рейтингом. Відомо ж, до чого додай нуль, то нуль і вийде.

Партії Гриценка, Катеринчука і Тарасюка мають нульовий рейтинг. Тарасюк і Гриценко - це люди з печаткою.

Про партії Королевської та Кличка

Мені імпонують молоді партії. Але я не знаю, як вони себе поведуть у парламенті. Якою буде їхня позиція у ключових питаннях: мови, НАТО, Росії та європейської інтеграції.

Українці. Які вони на думку Віктора Ющенка?

В українців слабка внутрішня інтеграція. Ми люд, що іде від населення до нації. І тут треба ще засвоїти багато уроків з прикладів інших держав. Виховувати і розвивати. А до того народ – як перекотиполе.

Зараз українці як нація не стійкі до викликів. Не можуть протистояти.

50 голосів – «буфер» голосування у парламенті?

50 голосів – це «блокуючий пакет». Саме ці голоси і можуть формувати пакет національних інтересів. Вони будуть ключовими між двома партіями і дозволять голосувати за ті законопроекти, які будуть вигідні народу.

Про мову

З приводу мовного питання Віктор Андрійович процитував Маркса: «Національною мовою не говорять окупанти, раби і дураки».

У сучасному світі діти мають знати багато мов. Мовна політика України тому завжди сприяла.

Те, що зараз відбувається, немає нічого спільного із захистом регіональних або ж автохтонних мов. У нас нема навіть поняття захисту материнської мови, а ми ще й російську захищатимемо?

У Європейській хартії «Захисту регіональних (автохтонних) мов» йде мова про те, що треба захищати мови національних меншин, які живуть на території країни, і не мають власної держави. З російською мовою це зовсім не пов’язано.

Звинувачувати у мовному протистоянні треба не Партію регіонів, бо вони з самого початку говорили про другу державну мову, а перебіжчиків. Батьківщина привела до парламенту третину зрадників, голоси яких і дозволили Регіонам проголосувати цей законопроект.

Бо у самих регіоналів голосів для цього ніколи б не вистачило.

У ХХІ столітті мова – це зброя. Гуманітарна окупація – досягає своїх цілей як військові конфлікти ХХ століття.

В українців забрали мотивацію вивчати національну мову.

Людина може все життя говорити російською, а числитися – українцем. А світ ідентифікує націю за мовою.

Источник:  http://svoboda.fm/

   26-09-2012, 13:10   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.