Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Технологии   Автор: vadimklose   
У DARPA працюють над системою передбачення злочинівУ фільмі "Особлива думка" герой Тома Круза користувався не просто фантастичним комп'ютером з голографією і управлінням жестами, а машиною для передбачення злочинів. Саме над таким пристроєм працюють в відомому агентстві передових оборонних дослідницьких проектів DARPA.

Проект отримав назву Cognitive Engine і являє собою систему штучного інтелекту (ШІ), що аналізує величезні відео-потоки і виявляє потенційних злочинців. Простіше кажучи, розпізнає образи, об'єкти і поведінку, потім порівнює їх з поведінковими шаблонами, що містять приклади поведінки, які спецслужби вважають нормальними і не створюють загрозу безпеці.

Система зможе сповіщати спецслужби для того, щоб вони вчасно вжили відповідних заходів. Зрозуміло, це не означає, що уповноважені особи будуть сліпо слідувати попередженням "програмного пророка", а спершу проаналізують і вже потім приймуть рішення: діяти чи давати відбій тривоги.

До слова, британські науковці створили біонічну руку, яка далеко не перша в історії, але від попередників відрізняється удвічі нижчою ціною.

Источник:  http://24tv.ua

   13-11-2012, 12:07   Просмотров: 863    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.