онлайн казино Украины

Форлана представили як гравця "Інтернасьйоналя"

Форлана представили як гравця "Інтернасьйоналя"Дієго Форлан знову на рідному континенті. Через десять років після від'їзду з аргентинського "Індепендьєнте" уругвайський форвард отримав футболку бразильського "Інтернасьоналя".

Найкращий футболіст останнього Мундіалю виступатиме під сьомим номером. Із "Крузейро" нова команда Форлана впоралася й без допомоги Дієго.

Оскар влучним ударом із 14 метрів вразив ближній кут. Гості відсиджуватися в обороні також наміру не мали. Вілліан Маграу і захисника прибрав, і вистрелив непогано. Відзначитись завадила поперечка.

А от герой трансферних чуток Леандру Даміау перешкод на власному шляху не бачить. Потенційний новобранець "Тоттенхема" подвоїв перевагу "Інтера" ще перед перервою. В другому таймі "хрестоносці" зуміли лише підсолодити гіркоту поразки. Красивий гол ударом у падінні через себе забив Леу - 2:1.

"Колорадос" обійшли своїх жертв у турнірній таблиці, вийшовши на четверту позицію. "Крузейру" тепер п'ятий.

Добавлено: 9-07-2012, 10:53