Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
Платники податків оцінили податківцівПонад 87% платників податків Чернігівщини позитивно сприймають прогресивні зміни податкової служби, які були запроваджені протягом 2012 року.
Повідомляє відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю податкової служби у Чернігівській області.
Такий висновок зробили податківці області після вивчення громадської думки з питань оцінки діяльності органів ДПС України та якості обслуговування платників податків.
При проведенні семінарів, „круглих столів” та інших заходів протягом листопада-грудня платникам податків пропонувалося відповісти на шість запитань анкети. В опитуванні взяли участь понад 600 респондентів.
Вкотре було вивчено думку населення щодо розуміння платниками податків податкового законодавства. Результати свідчать, що більшість опитаних (61%) досить чітко орієнтуються у Податковому кодексі. Решта (39%) вважають, що податкове законодавство потребує доопрацювання.
Роботою Центрів обслуговування платників податків задоволені майже 62% респондентів, 38% - визначили, як добру. Відвідувачі Центрів оцінили комфортні умови обслуговування, які створені податковою для отримання податкових адміністративних та інформаційних послуг.
Нові електронні сервіси від податкової позитивно оцінили 84% опитаних, і лише 9% відповіли, що їх не використовують. Більшість (73%) респондентів електронну форму подання податкової звітності вважають зручнішою, ніж паперову. 16,5% - зазначили, що механізм подання податкової звітності потребує доопрацювання, і майже 10% - не використовують таку форму подання звітності.
Отже, проведене опитування свідчить про позитивне ставлення платників податків до діяльності податкової служби.

Источник:  http://svoboda.fm

   28-12-2012, 11:34   Просмотров: 1259    

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.