Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
Дисципліна в облдержадміністрації як в армії Стан виконання завдань, визначених законами України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, власними рішеннями, реагування на запити та звернення депутатів усіх рівнів за підсумками І півріччя 2012 року розглянули на розширеному засіданні Колегії облдержадміністрації.

Повідомляє управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

Як підкреслив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, однією з обов’язкових умов успішної реалізації державної політики на регіональному рівні є підвищення рівня виконавської дисципліни та персональної відповідальності кожного за якісне та своєчасне виконання поставлених завдань.

Аналіз проведеної роботи свідчить, що завдання, визначені контрольними документами, в основному виконуються своєчасно, проте існують проблеми в частині якості та повноти їх виконання.

- Звертаю увагу кожного з керівників на необхідність неухильного виконання зазначених завдань, зокрема: максимально ефективно і чітко організувати роботу з виконання доручень Глави держави та Уряду; забезпечити якісне опрацювання контрольних документів у визначені терміни; посилити вимогливість щодо змістовності та грамотності підготовки інформацій, що надаються в органи влади вищого рівня, - наголосив очільник області.

Також керівникам районів належить у кожному конкретному випадку забезпечити об’єктивний, всебічний, принциповий розгляд запитів та звернень депутатів усіх рівнів, а також належне та оперативне реагування на проблеми, що виникають у жителів нашого регіону.

Источник:  http://svoboda.fm/

   23-08-2012, 10:26   Просмотров: 582    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.