Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Политика   Автор: vadimklose   
Нардепи не підтримали законопроект Яценюка про амністію ТимошенкоУкраїнський парламент відмовився включити до порядку денного розгляд законопроекту про амністію на 2012 рік, під дію якого потрапили б екс-прем’єр Юлія тимошенко і екс-глава МВС Юрій Луценко.

Проект запропонував народний депутат від НУ-НС, лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк. За проект проголосували 142 депутати із 417 зареєстрованих у сесійній залі.

У законопроекті пропонується згідно із умовами Закону "Про застосування амністії в Україні" застосувати амністію стосовно індивідуально не визначеної, але чітко окресленої за формальними ознаками категорії осіб. Передбачається оголосити амністію і поширити її дію насамперед на найбільш незахищені та соціально вразливі категорії засуджених — неповнолітніх, вагітних, осіб похилого віку, інвалідів.

Також у проекті Яценюка пропонувалось зменшити перелік злочинів, через які неможливо застосувати амністію.

Реалізація запропонованих змін мала б надати змогу визнати осіб, що будуть звільнені на підставі акту амністії, як таких, що не мають судимості. Як наслідок, такі особи володітимуть повним обсягом прав та повноважень, у тому числі, правом бути висунутим кандидатом у народні депутати та бути обраним за результатами чергових виборів народних депутатів, що відбудуться 28 жовтня 2012 року.«Сьогодні на тисячу звинувачувальних вироків в Україні всього лише два виправдальні. Закон дозволить звільнити 13 тисяч людей, які засуджені за малозначущі злочини, зокрема, з порушенням чинного законодавства».
— Арсеній Яценюк

Таким чином, пропонувалося поширити дію закону про амністію у 2012 році на осіб, засуджених за статтями 191 (за якою засудили Юрія Луценка), 365 (за якою засудили Юлію Тимошенко) Кримінального кодексу України.

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?nardepi_ne_pidtrimali_zakonoproekt_yatsenyuka_pro_amnistiyu_timoshenko&objectId=218670

   16-05-2012, 14:51   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.