Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Политика   Автор: vadimklose   
В Україні відкрили вже восьмий візовий центр Посольства ПольщіЦього разу - у столиці. Представництво розмістили поруч з такими ж візовими осередками Франції, Німеччини, Бельгії, Нідерландів та Іспанії.

Візові посередники кажуть, процедуру подання анкет заявники проходитимуть швидко та з усіма необхідними консультаціями. Для зручності при центрі працюватимуть страхові компанії, буде можливість безкоштовно зробити фото та копії усіх необхідних документів. Щоправда, за послуги центру доведеться сплатити 19,5 євро.

Послугами центру, передбачають дипломати, вже незабаром користуватиметься щонайменше третина українців, які прагнуть отримати польську візу.

“Ми побачимо як це буде працювати, але ми намагаємося знайти нові способи, щоб полегшити громадянам України отримання віз. Але, очевидно, треба буде аналізувати працю тих центрів і відповідно домовлятися, щоб вони дійсно допомагали”, - сказав посол Польщі в Україні Генрік Літвін.

Українці, що вже мають досвід співпраці з подібними установами, кажуть - попри більшу вартість, переваги очевидні.

Вже найближчим часом в Україні функціонуватиме 14 візових центрів. В планах відкрити представництва в усіх регіонах.


Источник: http://24tv.ua

   31-03-2012, 14:32   Просмотров: 516    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.