Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Криминальные новости   Автор: vadimklose   
Відмінний результат чернігівських розвідників У Регіональному центрі радіоелектронної розвідки «Північ», що дислокується в Чернігові, тривають контрольні заняття за 2012 рік. До них залучається сто відсотків особового складу.

Про це «Високому Валу» повідомив представник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України.

Заступник начальника центру підполковник Дмитро Бородавко зазначив, що головна увага під час проведення контрольних занять приділяється перевірці особистого рівня професійної та бойової підготовки військовослужбовців.

Розпочались контрольні занятті зі стройового огляду та виконання елементів стройової підготовки, у тому числі й зі штатною зброєю.

Солдати, сержанти і офіцери виконували тестові завдання з технічної, тактико-спеціальної, спеціальної, мобілізаційної підготовки, військових статутів Збройних Сил України, основ захисту державної таємниці тощо. Одним з елементів спеціальної підготовки було практичне виконання нормативів на навчально-бойових постах.

Заняття з вогневої підготовки розвідників проводились на полігоні 1-ї окремої танкової бригади, що поблизу селища Гончарівське. Тут військовослужбовці виконували вправи контрольних стрільб з пістолета Макарова і автомата Калашникова. Про високу підготовку військовослужбовців свідчать результати стрільб. Розвідники довели свою майстерність, адже сто відсотків особового складу впоралися з вогневими завданнями тільки на «відмінно» і «добре». А найкращі результати продемонстрували підполковники Володимир Тимошенко, Олександр Загривий, майор Лариса Біла і капітан Віктор Демченко.

Також розвідники успішно склали заліки з фізичної підготовки. Поряд з підтягуванням на перекладині, бігом на сто метрів, кросом на 1 і 2 кілометри, військовослужбовці долали спеціальну смугу перешкод. Складність виконання цього нормативу полягала в тому, що після проходження всіх перешкод кожен розвідник повинен був виконати спеціальне завдання на штатній апаратурі.

Начальник фізичної підготовки і спорту центру майор Дмитро Артеменко розповів, що в цьому році рівень фізичної підготовки військовослужбовців значно зріс, про що свідчать результати контрольних занять.

У частині є спортивний майданчик, спортзал з тренажерами, діють секції з армспорту, важкої і легкої атлетики, рукопашного бою тощо. Періодично проводяться змагання на першість частини з міні-футболу й волейболу. Центр майже на 100 відсотків укомплектований контрактниками, тож головна увага приділяється особистій підготовці.

Підполковник Дмитро Бородавко підсумував:

– Військовослужбовці центру до контрольних занять добре підготувались, поставились до складання іспитів з відповідальністю, тому і результати ми отримуємо хороші. А солдат Ольга Ніколаєнко, старші солдати Дмитро Марченко, Лариса Каравай, капітан Олександр Великодній та майор Олександр Калюжний за високий рівень підготовки взагалі заслуговують на заохочення.

Источник:  http://svoboda.fm/

   17-10-2012, 10:41   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.