Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Экономика   Автор: vadimklose   
Розвиток сільських територій – пріоритетне завдання Міністерства аграрної політики та продовольства України. Для того, щоб зберегти та забезпечити розвиток українського села, у законопроекті «Про ринок земель» передбачено відрахування одного відсотка коштів від орендної плати за землю на розвиток сільських громад. На цьому наголосив сьогодні, 24 січня 2012 року, Міністр Микола Присяжнюк, коментуючи нараду з питань розвитку сільських територій та стану АПК, яка відбулась на Волині. Про це повідомляє AgroNews.

У Луцьку відбулась спільна нарада Мінагрополітики та Волинської ОДА з питань підсумків роботи виконавчих комітетів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад у 2011 році та завдань щодо розвитку відповідних територій на 2012 рік.
«Я задоволений, що такі ініціативи губернаторів підтримуються сільськими головами, і вони співпадають із програмою діяльності Міністерства і з тими реформами, які ініціював Президент України і Комітет з економічних реформ. Президент чітко сказав: найголовніше – в рамках реформ аграрного сектору не забути українське село. І я задоволений тим, що сільські голови Волині це розуміють, підтримують і готові бути активними учасниками відродження українського села», − зазначив Микола Присяжнюк.
За словами Міністра, саме розвиток сільських територій є основою розвитку економіки аграрного сектору та країни в цілому.
«Сьогодні говорять, що українські чорноземи – це золото. А я переконаний, що золото – це українське село. Воно – наша національна гордість та основа. І якщо ми загубимо цю основу, нам не буде на що спертися у розвитку економіки аграрного сектору. Прикро, але за останні 10 років ми з мапи країни втратили понад 260 сіл. Тому треба категорично міняти напрям наших дій і направити всі сили на порятунок українського села, бо воно є основою розвитку нашої аграрної держави. Держава, ми - як профільне Міністерство, взяли на себе відповідальність і формуємо нові правила, впроваджуємо такі реформи і готуємо таку модель господарювання на селі, при якій би сільська громада отримувала економічні вигоди від зростаючого аграрного виробництва», − підкреслив Микола Присяжнюк.
Очільник Мінагрополітики також поінформував, що розвиток сільських територій передбачений у законопроекті «Про ринок земель».
«Законопроект передбачає відрахування одного відсотка коштів від орендної плати за землю безпосередньо на розвиток сільських громад і сільських рад. По-друге, ми ведемо розмови, і Прем’єр-міністр нас підтримує, щоб фіксований податок залишався на балансі сільських громад. І ми це будемо відстоювати. Адже ми переконані, і в Уряді це розуміють, що, заробляючи собі кошти, сільська громада відпрацює динаміку економічного розвитку, допоможе зберегти українське село і, звичайно, стане активним учасником розвитку держави», − наголосив Микола Присяжнюк.


Источник: http://regionews.com.ua

   24-01-2012, 18:04   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.