Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Додатково по 30 тисяч на освітні закладиДепутати Чернігівської міської ради внесли зміни й доповнення до Програми поліпшення екологічного стану м. Чернігова на 2011-2015 роки, розподілили дофінансування міського бюджету на поточний рік та прийняли рішення з інших актуальних питань життєдіяльності міста.

Повідомляє відділ зв’язків з громадськістю міської ради.

За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Володимира Кривенка, вже проведено тендер на продовження робіт з очистки Стрижня. Для їх завершення необхідно ще 300 тис.грн., тож відбувся перерозподіл коштів у рамках Програми поліпшення екологічного стану міста.

Також майже 5 млн.грн. виділено на будівництво установки для утилізації рідких токсичних промислових відходів продуктивністю 50 м3 за добу на полігоні твердих побутових відходів в Масанах та впровадження технології водонерозчинного капсулювання токсичних шламів. Наразі ці небезпечні речовини перебувають у чотирьох ставках-накопичувачах. Вартість їх утилізації буде в декілька разів дешевшою, ніж, скажімо, в ряді європейських країн.

Сесія надала дозвіл одному з комунальних підприємств на розроблення проекту Детального плану території третього мікрорайону житлового району «Масани».

Внесено зміни до міського бюджету і в частині фінансування бюджетних закладів: майже 3 млн.грн. додатково спрямують на потреби шкіл і дитсадків обласного центру. Йдеться, насамперед, про поточні ремонти та поліпшення матеріально-технічного стану закладів. «У середньому на кожен заклад буде спрямовано до 30 тис.грн.», - каже заступник начальника управління освіти міської ради Михайло Рубан.

Для реалізації проекту з енергоефективної реновації колегіуму № 11 виділено кошти в сумі 2,6 млн. грн. Частину коштів у розмірі 1 млн. грн. на умовах співфінансування надає Проект Українсько-Німецького співробітництва (GIZ) «Енергоефективність у будівлях».

Источник:  http://svoboda.fm/

   2-08-2012, 12:21   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.