Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
У Чернігові тепер платників податків будуть обслуговувати по-новому«Центр обслуговування платників податків створюється з метою забезпечення виконання органами державної податкової служби організації надання послуг відповідно до світових стандартів якості обслуговування платників податків», - наголосив Валентин Осипенко.

До сьогодні різні підрозділи податкової інспекції надавали послуги платникам податків. Відповідно їм доводилося контактувати з великою кількістю співробітників, ходити по кабінетах, вистоювати у чергах.

Відкриття цього центру стане кроком до нового рівня взаємовідносин податкової служби з платниками. Вперше підприємці зможуть отримувати консультації фахівців податкової на робочому місці – оперативно, швидко, без зайвої метушні та бюрократії.

Як і інші сервісні центри, ЦОПП надаватиме повний комплекс послуг з отримання довідок, взяття на облік, надання безкоштовного програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді тощо.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов позитивно оцінив створення якісно нових умов для платників податків. Він зазначив, що нові стандарти роботи працівників податкової служби у даному центрі спрямовані на забезпечення зручності платників податків, що, на його переконання, сприятиме й розвитку підприємницької діяльності у місті.

Олександр Соколов зауважив, що у рамках реалізації державної політики щодо реформування системи надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування у місті наразі ведеться відповідна робота по створенню Центру надання адміністративних послуг, у системі якого працюватимуть і деякі служби податкової інспекції міста.

„Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Головним є те, що перелік послуг постійно розширюватиметься у залежності від потреб та побажань наших клієнтів-платників. Податкова служба повністю орієнтована на потреби платників, це практика багатьох розвинених країн світу. Впевнений, що наші зусилля також приведуть до підвищення престижу податкової служби та стрімкого зростання податкової культури у суспільстві”, – підкреслив начальник ДПІ у м. Чернігові ДПС Федір Уляненко під час відкриття Центру.

Основні завдання, які буде виконувати центр — створення комфортних умов для платників податків з метою забезпечення ними повної і своєчасної сплати до бюджету податків і зборів, надання їм комплексу послуг з отримання дозвільних документів, удосконалення процесу приймання податкової звітності від суб'єктів господарювання, забезпечення швидкого доступу платника до інформації.

Источник:  http://svoboda.fm/economic/chernigov/217380.html

   15-06-2012, 11:46   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.