Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
«Блатняку в маршрутках – бути!», або Патріотична відпискаернігівська міська рада, схоже, не наважується навіть винести на голосування проект рішення про заборону російськомовних пісень у громадських місцях міста, як це зробили у файному місті Тернопіль.
На петицію про заборону пісень держави-агресора в громадських місцях Чернігова, котру підписали достатньо чернігівців, надійшла відповідь місцевої влади.
Замість власне заборони пісень держави-агресора (з яких звучать в абсолютній більшості твори, що не мають художньої цінності, як ось «блатняк» в маршрутках), міськрада буде закликати (тобто рекомендувати) перевізникам і рестораторам «взяти за основу звучання українську музику та репертуар українських виконавців».
Текст відповіді на петицію:
Дякуємо Вам за активну громадянську позицію та небайдуже ставлення до розвитку національної культури.
Враховуючи те, що держава перебуває у важкому становищі, у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації на Донбасі та з метою недопущення поширення проросійських настроїв на території України повідомляємо наступне.
В межах визначених законом повноважень, направленні звернення до управління транспорту та зв’язку, управління економічного розвитку міської ради із закликом інформування підприємців, які здійснюють пасажирські перевезення, власників торгівельних закладів, закладів громадського харчування і відпочинку, проявити патріотизм, громадянську позицію, національну свідомість і взяти за основу звучання українську музику та репертуар українських виконавців.
Начальник управління культури
та туризму міської ради Ю.В. Ткач

   23-06-2016, 09:57   Просмотров: 119    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.