Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Атрошенко підтвердив: Хоніч працює на американську владуЗаступник Чернігівського міського голови Ольга Хоніч перебуває у США на стажуванні.
Сьогодні після завершення 7-ї сесії міської ради Чернігова це підтвердив нашому кореспонденту мер Владислав Атрошенко.
Як відомо, у деяких соцмережах з`явилися фото чиновниці, зроблені у столиці Сполучених Штатів Америки Вашингтоні.
«Ольга перебуває саме там, – зазначив міський голова. – Вона працює помічником якоїсь посадової особи американської влади. Це стажування за спеціальною програмою. Відрядження її оформлено орієнтовно на 2 місяці, починаючи з понеділка».
Нагадаємо, сьогодні на сесії депутати міської ради Чернігова задовольнили бажання Ольги Хоніч направити її на заочне навчання за держзамовленням до Інституту вищих керівних кадрів Національної Академії державного управління при Президентові України.
У разі вступу вона, ймовірно, щонайменше двічі на рік буде їздити на екзаменаційно-залікові сесії. Якщо ж додати вказані 2 місяці стажування та належну їй відпустку, то на власне продуктивну і ефективну роботу задля добробуту громади міста залишиться не так і багато часу.

   29-04-2016, 08:54   Просмотров: 140    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.