Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Громадський прес-центр з’явився у Чернігові«Глибоко копати, але просто подавати», зробити місцеву політику та реформи зрозумілими для чернігівців – таку мету окреслили для себе засновники Громадського прес-центру «Ініціатива», що розпочав свою роботу в Чернігові.
Під час презентації 21 квітня один з них – журналіст, політичний експерт та активіст Павло Пущенко – наголосив: новий проект має сприяти розвитку громадської журналістики, спрямованої на висвітлення роботи влади у Чернігові та області.
«Ми помітили, що не вистачає глибокого вивчення проблем місцевої політики та донесення до громадян простими словами якихось складних речей, - зауважив він. – Особливо, коли йдеться про транспорт, розподіл землі, житлову сферу, громадську участь. Матеріали про це зрозумілі лише для вузького кола фахівців».
Відтак, за словами Павла Пущенка, організатори бачать Громадський прес-центр «Ініціатива», як місце зустрічі громадських активістів, експертів, представників влади, депутатів та майданчик для обговорення проектів та рішень місцевої влади.
«Ми хочемо почути з перших вуст всю необхідну інформацію та різні думки, аби дати змогу журналістам спродукувати об’єктивні матеріали, - пояснив він. – Маємо бажання робити це системно. У полі зору будуть сесії Чернігівської міської та обласної рад, напередодні та після яких ми обговорюватимемо ключові питання їхнього порядку денного. Будемо прагнути, аби представники ЗМІ та громади, а не лише депутати, розуміли усі «підводні камені», дивні моменти, «слизькі місця» того, що там приймається. Хочеться глибоко копати, але просто подавати. Тобто, мати на виході зрозумілі для громадян матеріали про те, який вплив на їхнє життя матимуть ухвалені рішення».
За наслідками обговорень місцеві ЗМІ отримають експертні висновки та рекомендації. Організатори також обіцяють провести навчання для журналістів з районів області про те, «як писати про владу».
Показово те, що на презентацію проекту «дружно не прийшли» заздалегідь запрошені представники прес-служб міської та обласної рад. «Ми розцінюємо це, як велику зайнятість і завантаженість. Якщо чиновники не ходитимуть на зустрічі з журналістами, це свідчитиме про їхню непублічність», - зазначив у коментарі для нашого інтернет-видання Павло Пущенко.
Громадський прес-центр «Ініціатива» працюватиме за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 46, оф 18.
Проект реалізується громадською організацією Чернігівський освітній центр «Інціатива» за підтримки американської неурядової організації «Інтерньюс Нетворк, Інк» у рамках програми «Український Медійний Проект (У-Медіа)».

   22-04-2016, 11:41   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.