Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Ольга Хоніч пообіцяла «набережні, придатні для променаду»Зробити з Чернігова туристичний центр України – таке завдання для місцевої влади окреслила сьогодні під час круглого столу «Актуальні проблеми та перспективи розвитку туристичної галузі», що тривав у готелі «Придеснянський», заступник чернігівського мера Ольга Хоніч.
На жаль, захід, учасниками якого були гості з інших міст України та з Білорусі й Тунісу, відбувся без «перших осіб» Чернігівщини та обласного центру, що не може не дивувати.
За словами Ольги Хоніч, потрібно дуже якісно працювати над «промоцією Чернігова, позиціонувати його, як «місто легенд», аби цей бренд знали не лише в Україні, а й за кордоном», а також «над промоцією «зеленого туризму», сплаву Десною, промоцією велотуризму та бізнес-туризму».
«Болдина гора та Вал зайняті туристами, а Красна площа не завжди і сам центр міста потрібно наповнювати яскравими подіями, фестивалями, щоб кожна локація оживала і створювала атмосферу, - зауважила вона. – Влада сприятиме створенню креативних ресторацій та нових готелів. Крім того, у Чернігові є красиві місця біля річок, але вони непридатні для променаду. Тому треба працювати над цим: облаштувати набережні на березі Стрижня та Десни».
На завершення своєї промови Ольга Хоніч змалювала ледь не «наполеонівські» плани-показники.
«Плануємо на перспективу - збільшення річної кількості внутрішніх і зовнішніх туристів у Чернігові до 2020-2025 років до 800 тисяч, впровадження нових туристичних маршрутів, налагодження залізничного сполучення між містами, адже Чернігів знаходиться в транспортній ізоляції, нарощування чисельності хостелів та готелів, місць відпочинку на березі Десни та Стрижню», - бадьоро виголосила заступник мера.
З промовами також виступили заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова (вступне слово), народний депутат Анна Романова («Туризм в Україні: реалії та перспективи або чому ми втрачаємо мільярди доларів?»), представник міністерства туризму Республіки Туніс, президент міжнародної асоціації «Туніс-Україна» Дріді Халед («Перспективи розвитку співробітництва у сфері туризму між Тунісом та Україною») та інші.

   18-04-2016, 10:17   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.