Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Еротичні сни «Дитинця» завершилися «полюцією» - доказиУ чернігівської газети «Дитинець» у №14 або 86 від початку виходу, а саме 17 вересня 2015 року настала перша «полюція».
Принаймні про це чесно і відверто написано угорі на першій сторінці. Прямо дослівно «Я в полюцію б пішов…»
Тут виникає законне запитання: чи все-таки трапилося, чи хтось усе ж саме збирається, так би мовити, того…?
Адже під цим багатообіцяючим заголовком унизу стоїть фотографія вельмишановного народного депутата Владислава Атрошенка зі словами «Спадщина, яку доведеться мені прийняти в якості міського голови, дуже складна , але я її прийму мужньо».

Її – це мається на увазі - полюцію? Хотілося б знати конкретно: це стосується полюції поважного депутата , чи не менш поважного мера Олександра Соколова?
Чому так туманно пише про такі важливі процеси в організмі молодої людини?
Адже всім відомо з Вікіпедії, що «Полюція (від лат. pollutio — "бруднити щось") — це мимовільне виверження сперми, під час сну у чоловіків. Це явище починається у юнаків, зазвичай, з 13 років. Може виникати при довгому сексуальному утриманні. Це явище супроводжують еротичні сновидіння. Полюція — один із проявів статевого дозрівання. Частота полюцій індивідуальна для кожної людини.»

Вибачте мою жіночу допитливість, але хто там у нас дозрів першим?
Соколов чи Атрошенко? Погортала газету – обоє рябоє. Обидва в підлітковому віці. Соколов 13 років, як мер. А Атрошенко стільки ж, як уперше став депутатом. А ось клей БФ (ну й натяки пішли! ) «Поліський оберіг» утворив 10 років тому.Ясно, розібралися.
Як правило і як вказали вікізнавці вище, в такому віці і починаються полюції. Дозріли.
А хто ж відважився таке написати? Гортала - і не знайшла. Може редактор таку редакційну «передовицю» устругнув не тему «передка» ?
А хто у нас редактор? На останній сторінці написано якийсь Грищенко І.М..
Чи не той Грищенко, що редактора «Деснянської правди» на сесії обласної ради балотувався? А депутати на нього кинулися наче бики на червоне і ревли «Нє-є-є-є-є-є-є-є».
Мабуть, правильно ревли, бо боялися «полюцій» на сторінках «Деснянської правди».
Ой, і весела газета «Дитинець» з різними полюціями та натяками

   21-09-2015, 09:00   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.