Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Атрошенко півгодини говорив з Порошенком. І почув: Іди в мери!Владислав Атрошенко півгодини вчора, 8 вересня, говорив з Президентом України Петром Порошенком і одержав схвалення своїх намірів балотуватися на міського голову Чернігова.
Про це Атрошенко сказав «Свободі.ФМ» у середу, 9 вересня в обідню перерву.
Далі - дослівно, аби не було ніяких різночитань:
-Чи правда, що ви вчора говорили з Порошенком? Чи партія вас висунула на вибори мера Чернігова?
-Я зараз перервався - пишу звернення з приводу прийняття непростого рішення – моєї участі у виборах міського голови Чернігова.
Можу сказати, я з великою повагою ставлюся і до партії, і до Адміністрації президента. Але я приймав це рішення (про балотування на посаду міського голови Чернігова), як людина, самостійно. Дуже багато (в цьому рішенні) для мене в особистому плані, скоріше, негативних ризиків, ніж позитивних речей.
Я не міг оприлюднити це рішення без розмови з Президентом. Ця розмова відбулася вчора. Вона тривала більше, ніж півгодини.
Президент володіє ситуацією і всією інформацією, включаючи фокус-групи і соціологічні опитування.
Для Президента не є великим позитивом мати мінус один голос для своєї команди в парламенті. Разом з тим він не може погодись на консервацію в часі ситуації діючої міської влади в Чернігові. І тому моє рішення – це і його рішення.
А по-людськи, я не міг не почути думки Президента (перед прийняттям остаточного рішення ) і тоді, коли я її почув, то, можливо, і сьогодні оприлюдню своє рішення.

   10-09-2015, 10:26   Просмотров: 229    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.