Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Про життя чернігівських бабусь, за ініціативи Сергія Березенка, видали книгуУ Чернігові, за ініціативи Сергія Березенка, презентували альманах «Чернігівська Мудрість». Це книга про звичайних, проте багатих на життєву мудрість та життєвий досвід людей нашого міста.
Це поважні жінки, які своїм власним прикладом завоювали повагу та авторитет. Хтось – на рівні власної родини. Хтось – на рівні двору. Хтось – на рівні підприємства чи установи. Хтось – на рівні цілого міста.
- Наш альманах – це збірка історій, які наповнені любов’ю, вірністю, відданістю, унікальним життєвим досвідом, мудрістю та неповторністю кожної людської долі, - розповів Сергій Березенко. За його словами, рішення про створення альманаху було частково спонтанним. Воно повноцінно оформилося в результаті постійного спілкування з чернігівцями у дворах, на підприємствах, у бюджетних установах.
Жінки найчастіше проявляли більшу активність. Бо за нашою національною ментальністю вони завжди відчувають себе відповідальними не лише за себе, а й за всю родину – включно з зятями, невістками та онуками. - Наші бабусі – не тільки для своїх дітей та онуків, а й взагалі для молодого покоління - є прикладом чесності, порядності, патріотизму та любові до рідного Чернігова, - додав Сергій Березенко.

   27-07-2015, 09:20   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.