Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
Засідала Рада директорівЗгідно плану роботи 3 жовтня проведено розширене засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області на базі Чернігівського базового медичного коледжу.

Повідомив представник Чернігівського технікуму транспорту та комп'ютерних технологій.

На пленарному засіданні голова Ради Радченко В.М. виступив з доповіддю «Підсумки вступної кампанії 2012-2013 н.р. та завдання на 2012-2013 н.р.».

На засіданні директорів було узгоджено та затверджено результати оцінювання основної діяльності ВНЗ І-ІІ р.а. Чернігівської області за 2011-2012 н.р., обговорено питання організації роботи обласних методичних об’єднань і секцій в 2012-2013 н.р.

На засіданні секції заступників директорів з навчальної роботи обговорювались такі питання: запровадження нових форм документів з підготовки кадрів у ВНЗ І-ІІ р.а., організація самостійної роботи студентів ВЗ І-ІІ р.а.

Директор Чернігівського базового медичного коледжу Самойленко М.М. ознайомив учасників наради з навчально-методичною базою закладу.

Про активізацію навчальної діяльності шляхом використання інноваційних форм і методів розповіла заступник директора з навчальної роботи Шевела Л.П.

По питанням, що обговорювались, прийняті відповідні рішення.

Источник:  http://svoboda.fm/

   5-10-2012, 11:33   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.