Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
«Портрет бажаного кандидата» намалюють у Чернігові. АнонсУ Чернігові координаційною радою громадського руху ЧЕСНО 27 вересня 2012 року буде проведено інформаційно-просвітницькі заходи, метою яких є привернути увагу та активізувати громадян України до участі у виборах 2012 року.

Повідомляє Освітній центр Ініціатива.

У рамках запланованого інформаційно-просвітницького заходу члени Чернігівської координаційної ради будуть розповсюджувати друковані інформаційні матеріали про 6 критеріїв, які нагадають українцям про необхідність їх голосу на парламентських виборах 2012 з використанням пересувного інформаційного пункту

Інформаційний пункт буде розміщено у м. Чернігові в парку навпроти ТЦ «Полісся»(Проспект Миру ,32) .

Тривалість заходу: з 12: 00 до 13: 00 27.09.2012 року.

Також нагадуємо, що в цей же день 27 вересня рух ЧЕСНО презентує в Чернігові результати оцінки доброчесності кандидатів за партійними списками 6 політичних сил: Партії Регіонів, Об’єднаної Опозиції «За Батьківщину!», партії «УДАР», КПУ, Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та партії «Україна – Вперед!». Рух ЧЕСНО назве основні порушення кандидатів, прізвища порушників та зробить порівняльний аналіз списків партій.

Також окремо буде приділено увагу кандидатам в партійних списках, що пов’язані з Чернігівщино.

До обговорення результатів громадського аудиту запрошують представники політичних партій, громадських діячів, експертів та журналістів.

Презентація та обговорення результатів дослідження почнеться о 14. 00 у приміщенні прес-клубу «Чиста політика» (м. Чернігів, вул. Полуботка, 6-а).

Источник:  http://svoboda.fm/

   26-09-2012, 13:07   Просмотров: 547    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.