Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
Чернігівщина за 3 тижні позбавиться пестицидів Працівники підприємства „Сі Буд Систем” почали 6 серпня другий етап перезатарення і вивезення із Чернігівської області неопізнаних хімічних засобів захисту рослин та непридатних до використання пестицидів.

Про це „Високому Валу” повідомив представник вказаного підприємства Микола Лучик.

„Починаємо із Чернігівського району, де зосереджено 10 складів, 6 із яких у незадовільному стані”, - сказав він.

За словами начальника Державної екологічної інспекції в області Леоніда Бурковського, в Чернігівському районі знаходиться найбільше хімікатів - 28,5 тонн, особливо - в Левковичах та Льгові.

Вивезення ускладнюється тим, що хімікати зберігаються в деяких селах невеличкими партіями.

Всього упродовж 3 тижнів на Чернігівщині буде перезатарено і вивезено 341,830 тонн неопізнаних хімікатів переважно за рахунок державного бюджету.

Очистити належить 15 районів і місто Прилуки.

Як повідомляв „Високий Вал”, під час засідання регіонального комітету з економічних реформ 3 серпня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко вимагав не лише очистити область, а й не допускати повторення подібних ситуацій у майбутньому.

Під час цієї ж екологічної колегії він нагадав, що у кінці 2011 року з Чернігівщини вивезено 768,781 тонн неопізнаних і непридатних хімікатів.

Спільними зусиллями повністю очищено 7 районів - Коропський, Козелецький, Талалаївський, Сосницький, Менський, Бобровицький та Городнянський райони.

Источник:  http://svoboda.fm/

   7-08-2012, 11:03   Просмотров: 523    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.