Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Зарубежные новости   Автор: vadimklose   
Єврозона готується до можливого виключення ГреціїВ Єврозоні готують план екстрених дій на випадок, якщо Греція вийде з Єврозони. Про це повідомив міністр закордонних справ Фінляндії Ерккі Туоміоя.

Ерккі Туоміоя розповів, що в Єврозоні розглядають усі можливі сценарії. Серед можливих варіантів є навіть відмова від єдиної валюти.

Міністр фінансів Греції Янніс Стурнарас повідомив, що міжнародні кредитори вимагають від Греції ще більше посилити бюджетну економію. Як каже міністр, невиконання цих вимог ставить під загрозу перебування Греції в Єврозоні.

Найближчими днями грецький прем'єр-міністр Антоніс Самарас має обговорити виконання зобов'язань Греції з обслуговування держборгу з керівництвом Франції та Німеччини.

До слова, єврокомісар з енергетики Гюнтер Еттінгер заявив, що питання виключення Греції з Єврозони знову стане актуальне вже у вересні, після оприлюднення доповіді "трійки" міжнародних посередників.

Источник:  http://24tv.ua

   21-08-2012, 12:36   Просмотров: 507    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.