Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Экономика   Автор: Joker   
Експерт прогнозує оптимізацію валютного курсу в УкраїніПроведення валютних аукціонів для банків посприяють оптимізації валютного курсу в Україні.
Таку думку під час прес-конференції висловив голова правління "Укргазбанку" Сергій Мамедов.

Щодо тенденцій, то я вважаю, що сьогоднішній аукціон показав на наступні аукціони, які будуть, що вони зможуть зберігати тенденцію росту. Але наступним етапом, я вважаю, буде оптимізація курсу на тій відмітці, яка дозволить і експортерам більш охоче завозити валюту в країну. І ми розуміємо, при збільшенні курсу ще більше дає попит імпортерів на валюту, - вважає Мамедов.

Однак на його думку, валютні аукціони - прозора система, яка відповідає міжнародним традиціям, і в якій виключені спекулятивні моменти. Зокрема, орієнтовний курс створюється на основі поданих заявок банків.

Крім того, він вважає, що приватні та національні банки не можуть вирішити ці проблеми без створення економічних факторів, зокрема збільшення інвестицій в країну.

Коли кількість валюти в країну буде поступати більше, то, відповідно, і тиск на курс буде менший, і курс буде стабілізуватись",- вважає експерт.

На його думку, НБУ має всі інструменти для контролювання операцій на валютному ринку, тому курс не може бути повністю "некерованим".

"Я вважаю, що Національний банк має всі інструменти для контролю за операціями на валютному ринку. Тому курс не може бути повністю некерований. Індикатив, який він (НБУ -24) проводить, дає можливість забирати значну спекулятивну складову, яка була присутня на ринку", - вважає експерт.

   7-11-2014, 12:26   Просмотров: 342    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.