Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Чернігівці розчарувалися у продпайках Корбана?Атракціон із назвою «Укропівська щедрість» сьогодні знову працював у Чернігові. У декількох наметах із банерами організації, яку асоціюють з кандидатом Геннадієм Корбаном, роздавали продуктові набори.
Утім, у вівторок багато хто, з охочих продати свій голос, залишився розчарованим. Чернігівці, які займали чергу з 6-ої ранку, бідкалися, що одержали харчі лише після обіду.
– Воно цього не варте було, – підсумовує пенсіонерка Валентина Семенівна. Продовжити розмову відмовляється і швидко відходить від білого намету.
До всього усім довелося добряче посваритися й потовктися, адже знайшлося чимало тих, хто намагався пролізти без черги. Також було помічена велика кількість людей напідпитку та інших декласованих елементів, які й створювали безлад.
Серед щасливчиків, яким таки вдалося «продатися», було багато розчарованих складом пакету: замість омріяних круп, цього разу вони одержали тільки борошно, макарони, цукор і шпроти.
– А у мене просто переписали паспортні дані, але пакет не видали. І не я одна така, свариться з охоронцем намету на вулиці Пушкіна чернігівчанка Олена. Потім розлючено махає рукою й забирається геть.
Варто зауважити, що організація роботи наметів на Ремзаводі та вулиці Рокосовського добряче шкутильгає – охоронці безцеремонно поводяться з людьми, зовсім не стежать за дисципліною. Більше того вони штовхають прохачів, лаються і підвищують голос на безпомічних літніх людей.

   15-07-2015, 08:44   Просмотров: 346    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.