Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Хлібопекарів попередили: вгамуйте ціни!Представники Чернігівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України надали рекомендації обов’язкові для розгляду найбільшим хлібопекарським підприємствам та розглянули справи проти молокопереробних підприємств області.

Про це «Високому Валу» повідомила прес-служба Чернігівського територіального відділення.

Проведений аналіз регіональних ринків хліба та хлібобулочних виробів вказує на зростання цін на хліб в окремих регіонах за рахунок збільшення суб’єктами господарювання, які діють на зазначених ринках, всіх статей витрат без належного обгрунтування та підстав, зокрема витрат з придбення олії, солі, дріжджів, борошна палива, електричної енергії та інших.

Тому 13 листопада з метою запобігання порушенням конкуренційного законодавства на ринку оптової реалізації хліба та хлібобулочних виробів, відділенням надано обов’язкові для розгляду рекомендації найбільшим хлібопекарським підприємствам області: ПАТ «Чернігівській хлібокомбінат»;
ПАТ «Ніжинський хліб»; ПрАТ «Прилуцький хлібозавод», – недопускати необгрутованого підвищення оптово-відпускних цін.

Про результати розгляду рекомендацій суб’єкти господарювання повинні повідомити територіальне відділення в десятиденний термін з дня їх отримання.

Також адміністративною колегією територіального відділення розглянуто справи проти ПАТ «Чернігівський молокозавод», ПрАТ «Новгород-Сіверський сирзавод», ПП «Консалтингова фірма «Прометей» в особі філії «Менський сир», ТОВ «Полісся-молоко», ТОВ «Лосинівський маслосирзавод»,

ПрАТ «Городнянський маслозавод», які застосовували різні ціни до рівнозначних угод при закупівлі молока для промислової переробки. Загальна сума накладених штрафних санкцій становить 50,5 тис. грн.

Источник:  http://svoboda.fm/

   23-11-2012, 11:15   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.