Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Чернігів: Дешевшає вторинне житло та нові однокімнатні квартириУ Чернігові відбулися незначні зміни на ринку нерухомості. У жовтні почали дешевшати однокімнатні квартири в новобудовах та подешевшало вторинне житло.

Про це "Високому Валу" повідомила директор чернігівського "Агентства нерухомості №1" Людмила Новосьолова.

Тенденції і ціни у середньому виглядають так.

Оренда: найбільший попит на найдешевше житло

У жовтні середня вартість оренди 1-кімнатної квартири в Чернігові збереглася на рівні вересня, і становила 900 гривень/місяць.

За даними агентства, у жовтні середня вартість оренди 2-кімнатної квартири збереглася на рівні вересня й становила 1,2 тис. гривень/місяць.

Вартість оренди 3-кімнатної квартири також не змінилася й становила 1,3 тис. гривень/місяць.

У нових будинках вартість оренди комфортабельних квартир з елітними меблями, домашньою й відео- аудіотехнікою досягає 3,5-8 тис. гривень/місяць.

Однак мало затребувані квартири, вартість оренди яких становить більш як 3 тис. гривень/місяць.

У жовтні власники квартир, що надають своє житло в оренду, як і раніше, вимагали від орендарів повної оплати житлово-комунальних послуг.

Нагадаємо, середня вартість оренди 1-кімнатної квартири в Чернігові зберігається незмінною із квітня 2012 року.

Раніше середня вартість оренди 1-кімнатної квартири в Чернігові не мінялася з жовтня 2010 року.

Подешевшали однокімнатні квартири в дальніх районах

У жовтні на первинному ринку нерухомості Чернігова – новозбудоване житло - середня ціна на 1-кімнатні квартири в середньому зменшилася порівняно з вереснем на 15% або 79 доларів за кв. м, і становить 444 долара за кв. м.

Це пов'язано з будівництвом житла у віддаленому мікрорайоні "Шестянка", біля цегельного заводу.

Але в мікрорайонах "Масани" і "Єськова" ціна може досягати 625 доларів за кв. м, а в мікрорайоні "5 кутів" і ближче до центра - до 700 доларів за кв. м.

За даними агентства, середня ціна на 2-кімнатні квартири на первинному ринку в жовтні не змінилася, і становить 700 доларів/кв. м.

Середня ціна на 3-кімнатні квартири залишилася без змін, і становить 625 доларів/кв. м.

Нагадаємо, ціна на 1-кімнатні квартири на первинному ринку нерухомості Чернігова зберігалася незмінною з лютого 2011 року.

Плавне подешевшання вторинного житла

У жовтні на вторинному ринку нерухомості Чернігова середня ціна на 1-кімнатні квартири зменшилася порівняно з вереснем на 3% або 21 долар, і становить 650 доларів/кв. м.

За даними "Агентства нерухомості №1", вартість 1-кімнатних квартир у будинках старої побудови ("хрущовках") у жовтні зменшилася порівняно з вереснем на 3% або 22 долара до 710 доларів/кв. м.

Ціни на 2-кімнатні квартири поліпшеного планування в жовтні також зменшилася на 3% або 22 долара, і становить 688 доларів/кв. м.

Вартість 2-кімнатних квартир в "хрущовках" знизилася порівняно з вереснем на 3% або 19 доларів, і становить 589 доларів/кв. м.

Ціна 3-кімнатних квартир поліпшеного планування в жовтні також зменшилася на 3% або 19 доларів, і становить 590 доларів/кв. м.

Вартість 3-кімнатних квартир в "хрущовках" знизилася порівняно з вереснем на 3% або 17 доларів, і становить 528 доларів/кв. м.

Нагадаємо, у вересні на вторинному ринку нерухомості Чернігова середня ціна на 1-кімнатні квартири збереглася на рівні червня, і становить 671 долар/кв. м.

Источник:  http://svoboda.fm/

   22-11-2012, 10:57   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.