Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
"День щастя" від відомих людей ЧернігівщиниРеанімаційне обладнання для невідкладної допомоги для 27 дитячих лікарень в 22 містах України, у тому числі для Чернігівської дитячої обласної лікарні.

Таку мету ставить перед собою щорічна міжнародна програма корпорації МакДональдз, що проводиться з 2002 року у понад 100 країнах світу.

Про подію «Високий Вал» повідомив представник обласного спорткомітету.

Чернігівський обласний осередок НОК України відгукнувся на пропозицію менеджерів ресторану МакДональдз і 11 листопада за участю відомих людей міста (заслужених майстрів спорту України Ольги Коробки (важка атлетика), Ніни Лемеш (біатлон), заслуженого тренера України з футболу Володимира Магеррамова та теле-радіоведучого, журналіста, шоумена Івана Матвєєва у Чернігівському відділенні МакДональдз пройшов «День щастя».

Відвідувачі закладу спочатку із здивуванням сприймали нових «співробітників» закладу, а дізнавшись про акцію із задоволенням купували долоньки, сердечка, брелки та диски, допомагаючи таким чином хворим дітям. Олімпійцям та ведучому було надзвичайно приємно спробувати себе в новій ролі і ще більше людей залучити до акції.

Источник:  http://svoboda.fm/

   13-11-2012, 11:03   Просмотров: 575    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.