Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Клуб Сороптимісток відкрився у ЧерніговіУ Чернігові відбулася урочиста церемонія відкриття Клубу Сороптимісток.

Присутні на урочистостях представники виконали церемонію свічок, що символізує початок створення нового клубу, що стане частиною мережі в Україні, Європі та світі.

Відповідно, було запалено чотири свічки і проголошено місію організації.

Повідомляє прес-секретар чернігівського міського голови Ірина Синельник.

Президентом Клубу Сороптимісток у Чернігові обрано підприємця Оксану Коваленко, а секретарем – громадського діяча Вікторію Філатову.

Сьогодні міжнародна організація Сороптиміст Інтернешнл уже співпрацює з обласною благодійною організацією "Аратта", Чернігівською обласною організацією Спілки жінок України у питаннях захисту прав жінок, підтримки сім’ї, надання допомоги дітям та у ряді інших гуманітарних програм.

У якості почесних гостей у церемонії відкриття Клубу Сороптимісток у Чернігові взяли участь делегації Міжнародної Організації Сороптимісток із Швейцарії, Данії, Італії, а також українських міст Києва, Чернівців, Дніпропетровська і Львова.

Довідка

Сороптиміст Інтернешнл (СІ) – всесвітня організація жінок, зайнятих у керівній і професійної діяльності, що налічує понад 90 тисяч членів у 125 країнах. Організація через свої проекти ставить за мету дотримання прав людини і підвищення статусу жінки у суспільстві.

Як неурядова організація із загальним дорадчим статусом в ООН Сороптиміст Інтернешнл має своїх представників з правом голосу у центрах ООН в Нью-Йорку, Женеві, Відні, Римі, Найробі та Парижі.

Источник:  http://svoboda.fm/

   10-10-2012, 12:14   Просмотров: 642    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.