Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Китай хоче співпрацювати з Черніговом14-16 серпня у Чернігові з робочим візитом перебуває делегація Торгово-промислової палати м. Усі (КНР). До міста прибули 9 представників ділових та бізнесових кіл китайського міста на чолі з її віце-президентом паном Доу Лінь.

Повідомляє прес-секретар чернігівського міського голови Ірина Синельник.

До складу делегації, окрім офіційних осіб, входять представники великих промислових підприємств м. Усі та провінції Цзянсу, зокрема, Ву Гуолінь, який є одним з 10 найбільших бізнесменів Китаю та очолює "Клуб найуспішніших бізнесменів КНР".

У Чернігівській міській раді представники делегації м. Усі зустрілися з чернігівським міським головою Олександром Соколовим та секретарем міської ради Олегом Шереметом. Вони розповіли гостям про економічний та туристичний потенціал Чернігова.

Доу Лінь висловив переконання, що візит представників Торгово-промислової палати відкриє нову сторінку у співпраці Чернігова та Усі, принесе позитивні результати. Він вважає, що візит китайських підприємців завершиться реалізацією спільних проектів. Тим паче, що програма перебування делегації Торгово-промислової палати включає вивчення умов реалізації конкретних проектів на території Чернігівської області (лісозаготівля та деревообробка, розміщення виробничих потужностей та центру продажу промислового обладнання на території індустріального парку "Чексіл" та інше), що уже раніше обговорювалися із представниками зацікавлених компаній.

У ході візиту також передбачається проведення зустрічі з головою чернігівської облдержадміністрації Володимиром Хоменком та підписання угоди про співпрацю з чернігівською регіональною торгово-промисловою палатою. Також заплановано відвідування кількох чернігівських підприємств.

Довідка

Торгово-промислова палата м. Усі була заснована понад 100 років тому. На сьогодні організація включає більше 22000 великих та середніх підприємств. 19 жовтня 2011 року було підписано договір про співпрацю між Чернігівською міською радою та ТПП м. Усі.

Источник:  http://svoboda.fm/

   17-08-2012, 11:04   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.